Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w ramach LICEALIADY województwa warmińsko-mazurskiego w szachach. Zawody rozegrano 19 listopada 2021 r. w Biskupcu. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn. Na podkreślenie zasługuje to, że mimo rozstawienia z 5 numerem startowym (wg rankingu zawodników), udało się nam wywalczyć tytuł Mistrza Licealiady, wyprzedzając drużynę z ZS nr 1 w Działdowie o 0,5 pkt w dodatkowej punktacji, tzw. „małych punktów”. Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_3785/

W turnieju rozegrano 7 rund a nasza drużyna indywidualnie uzyskała następujące wyniki:

I szachownica Sebastian Wojnowskiz klasy 3G3 pkt z 6 partii
II szachownica Kacper Żukowski z klasy 4D 5,5 pkt z 6 partii
III szachownica Seweryn Latuszekz klasy 3L5 pkt z 6 partii
IV szachownica Anastazja Redlickaz klasy 3G3pkt z 6 partii

Osoby, które potrafią grać w szachy zapraszam do kontaktu ze mną:
a.golota@zsm.elblag.pl