Szanowni Państwo,
Link do ubezpieczenia będzie aktywny do końca października, czyli do końca miesiąca mogą Państwo skorzystać z tej formy ubezpieczenia.



Szanowni Państwo,

spieszę poinformować, że w dniu dzisiejszym (12 pażdziernika b.r.) odbyły się Drużynowe Biegi Na Orientację w kategorii chłopców, to już kolejna konkurencja sportowa, która rozegrana została w ramach elbląskiej Licealiady 2021/2022.
Nasza reprezentacja chłopców w Parku Miejskim "Bażantarnia" wywalczyła drugie miejsce tocząc pasjonujące, trzymające do samego końca w napięciu jak i w ogólnym tego słowa znaczeniu zapierające dech w piersiach pojedynki biegowe.



W dniu 04 pażdziernika b.r. reprezentacja uczniów Naszej szkoły uczestniczyła w zawodach lekkoatletycznych, a dokładnie w indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się z okazji obchodów 75-lecia istnienia ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH nr 1 w Elblągu.



Reprezentacja ZSM wystąpiła w następującym składzie:

1.Szymon Wojtasz 1B
Jakub Grzywacz 1B
Dawid Jędrzejewski 1D
Adam Szajkowski 2B
Patryk Szczepanik 3S/M



Nasza młodzież godnie zaprezentowała się w rywalizacji, a do podium zabrakło tak niewiele. Po zakończonych zawodach każda szkoła otrzymała dyplomy i nagrody a wspólne ognisko z kiełbaskami było zwieńczeniem udanej rywalizacji.

Dziękujemy!
Katedra Wychowania Fizycznego



Nasza szkoła zajęła III miejsce w kwalifikacji elbląskich szkół ponadpodstawowych w kampanii Rowerowa Stolica Polski 2021.

ZSM wykręcił 440,25 km.

BRAWO,BRAWO,BRAWO!



W dniu 22 września b.r. odbyły się Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, to już druga konkurencja sportowa, która rozegrana została w ramach elbląskiej Licealiady 2021/2022.
Nasza reprezentacja chłopców w Parku Miejskim Bażantarnia" wywalczyła czwarte miejsce tocząc pasjonujące, trzymające do samego końca w napięciu jak i w ogólnym tego słowa znaczeniu zapierające dech w piersiach pojedynki biegowe.

Skład reprezentacji ZSM wystąpił w następującym składzie:
1.Emil Lewandowski 3A (1 zmiana)
2.Piotr Lewandowski 3A (2 zmiana)
3.Adam Szajkowski 2B (3 zmiana)
4.Jakub Grzywacz 1B (4 zmiana)
5.Patryk Szczepanik 3SM (5 zmiana)
6.Gabriel Gładykowski 4G (6 zmiana)

a ponadto w rezerwie przygotowani byli:
1.Wojtasz Szymon 1B
2.Jędrzejewski Dawid 1D
3.Woliński Paweł 3R
4.Gugnon Marcel 3R
5.Alwaquedi Mukhtar 3D

Jesteśmy zbudowani Waszą wspaniałą postawą, zaangażowaniem a przede wszystkim motywowaniem się na wzajem do walki o medal.
Brawo, Brawo, Brawo!
Wielki Szacunek!

Serdecznie gratulujemy !
Katedra Wychowania Fizycznego.

Odwiedza nas 336 gości oraz 0 użytkowników.

Go to top